Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla sērijā starp Sanhosē "Sharks" un Losandzelosas "Kings" uzvarētāja noskaidrošanai būs nepieciešama septītā spēle.

Svētdienas mačā "Sharks" ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) savā laukumā pārspēja "Kings" hokejistus, sērijā panākot neizšķirtu 3-3.

Spēles rezultātu septītajā minūtē atklāja Džo Torntons, bet 25.minūtē pēc Tīdžeja Galjardi metiena rezultāts kļuva 2:0 "Sharks" labā. Otrā perioda vidū "Kings" vienus vārtus atspēlēja, ripu vārtos raidot Dastinam Braunam. Atlikušajā mača laikā rezultāts tā arī nemainījās.

Sērijas izšķirošā spēle notiks Losandželosā.

Kā zināms, NHL Austrumu konferences pusfinālā iekļuvušas Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas "Bruins" un Pitsburgas "Penguins", kamēr otrā Rietumu konferences sērijā Čikāgas "Blackhawks" ir vadībā ar 3-2 sērijā pret Detroitas "Red Wings".