Hokeja klubs "Rīga" savā pirmajā šīssezonas Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) izbraukuma sērijā Habarovskā trešdien ar 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) pieveica "Amurskije tigri" vienību.

Spēles sākumā jau pirmajā minūtē vadībā izvirzījās mājinieki, kam pietika ar 54 sekundēm, lai pārspētu HK "Rīga" vārtsargu Salvi Balandinu. Vārtus guva Jegors Omeļjaņenko. Jāpiebilst, ka jau 37.sekundē rīdzinieki palika skaitliskajā mazākumā, kad 2+10 soda minūtes par bīstamu uzbrukumu nopelnīja Artūrs Ševčenko.

Perioda vidū HK "Rīga" rezultātu izlīdzināja - Oskars Batņa pirmoreiz pārspēja Maksimu Koņuhovu. Tieši Oskars arī nodrošināja rīdziniekiem uzvaru šai mačā, jo trešās trešdaļas sestajā minūtē guva savus otros vārtus, kas arī izrādījās uzvaru nesošie.

Nākamo spēli HK "Rīga" jau aizvadīs mājās, 14.septembrī uzņemot MHK "Himik" vienību.