Latvijas hokejists Zemgus Girgensons otrdien ar rezultatīvu piepēli palīdzēja viņa pārstāvētajam klubam Bufalo "Sabres" izcīnīt otro uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlēs.

Aizvadītajā mačā "Sabres" ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) pārspēja Kolumbusas "Blue Jackets".

Girgensons rezultatīvu piespēli izdarīja spēles 50.minūtē, palīdzot Mihailam Grigorenko panākt rezultātu 3:1. Vēl latvietis šajā mačā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divu minūšu noraidījumu un nospēlēja 14:44 minūtes. Maču viņš noslēdza ar lietderības koeficentu "+1".

Atgādinām, ka pirmajā pārbaudes spēlē pirms jaunās sezonas Girgensons izcēlās ar diviem vārtu guvumiem.

Girgensons šobrīd ir viens no diviem Latvijas hokejistiem, kuri gatavojas jaunajai NHL sezonai.
Atgādinām, ka 2012.gada vasarā NHL draftā "Sabres" izvēlējās Girgensonu ar augsto 14.numuru.