Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētais Bufalo "Sabres" ceturtdien Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ar 1:2 piekāpās Ņujorkas "Rangers" un piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas.

Zemgus Girgensons šai mačā uz ledus pavadīja 20 minūtes un divas sekundes, nopelnīja divas soda minūtes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus un palika ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultātu otrā perioda vidū atklāja "Sabres", kad "Rangers" vārtsargu Henriku Lundkvistu pārspēja Drū Stafords, bet 31 sekundi pirms trešdaļas beigām Benoā Puljo rezultātu izlīdzināja. Uzvaras vārtus nepilnas divas minūtes pirms spēles beigām guva Riks Nešs.

Kā zināms, Bufalo "Sabres" NHL izslēgšanas spēlēs nav iekļuvuši, savukārt Ņujorkas "Rangers", pateicoties šai uzvarai, ieguva tiesības Stenlija kausa izcīņu iesākt savā laukumā.