Latvijas U-18 hokeja izlase Francijā notiekošā pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīra otrajā spēlē ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) uzvarēja vienus no galvenajiem kandidātiem uz atgriešanos augstākajā divīzijā Baltkrievijas vienaudžus.

Mača 11.minūtē Frenks Razgals atklāja spēles rezultātu, tomēr minūti vēlāk Artemijs Čerņikovs rezultātu izlīdzināja, un pirmais periods noslēdzās neizšķirti. Otrās trešdaļas vidū Marks Lazarevs vairākumā atguva vadību Latvijas komandai, tomēr baltkrievi pēdējā perioda sākumā atkal panāca neizšķirtu, precīzi metot Daņilam Karabanam.

Trīs minūtes vēlāk Latvijas komanda mazākumā ieguva iespēju izdarīt soda metienu, kuru veiksmīgi realizēja Roberts Locāns. Mača atlikušajā laikā rezultāts nemainījās un latvieši svinēja otro uzvaru sacensībās.

Latvijas izlases vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks šajā mačā atvairīja 23 no 25 pretinieku metieniem, kamēr Latvija izdarīja 31 metienu.

Atgādinām, ka turnīra pirmajā spēlē Latvijas U-18 hokejisti ar rezultātu 5:2 pārspēja Kazahstānas vienaudžus. Sacensību turpinājumā par vienīgo ceļazīmi uz augstāko divīziju Latvija sacentīsies arī ar Norvēģiju, Itāliju un Franciju.