Hokeja klubs "Rīga" otrdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēle ar rezultātu 0:2 piekāpās Sanktpēterburgas "Serebrjanije ļvi".

Līdz spēles vidum rezultāts tā arī netika atklāt, bet 32.minūtē rīdzinieki nonāca iedzinējos. Turpinājumā HK "Rīga" rezultātu nespēja izlīdzināt. 59.minūtē "Serebrjanije ļvi" komanda guva otros vārtus un panāca mača gala rezultātu.

Šis rīdziniekiem bija ceturtais "sausais" zaudējums šajā sezonā. Jau vēstīts, ka pirmdien "Rīga" Sanktpēterburgas komandai piekāpās ar rezultātu 1:8.

MHL Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā ar 53 punktiem 40 spēlēs "Rīga" ieņem septīto vietu.