Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā graujošu zaudējumu piedzīvoja Ronalds Ķēniņš un viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks", kas ar rezultātu 2:6 piekāpās Kolumbusas "Blue Jackets".

Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja 15:36 minūtes, kas ir viņa karjeras rekords. Šajā laikā latvietis četras reizes meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar lietderības koeficentu "+1".

Spēles otrajā periodā "Canucks" izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0, kad precīzi meta Bo Horvats un Daniels Sedīns. Turpinājumā sešus bezatbildes vārtus guva "Blue Jackets" hokejisti. Divas reizes rezultatīvi meta Marko Dano, bet pa vieniem vārtiem guva Renē Burks, Kems Atkinsons, Skots Hartnels un Aleksandrs Venbergs.

NHL Rietumu konferences kopvērtējumā "Canucks" ar 70 spēlēs iekrātiem 84 punktiem saglabāja sesto vietu.