Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionāta mačā svētdien latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot viņa pārstāvētājai Bufalo "Sabres" komandai ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) pārspēt Ņujorkas "Islanders".

Girgensons spēles 47. minūtē ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Metam Mulsonam pretuzbrukumā izlīdzināt spēles rezultātu. Latvietim tas bija otrais rezultativitātes punkts šajā sezonā.

Šajā mačā viņš laukumā pavadīja 17:05 minūtes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 40 procentos iemetienu.

Uzvaras vārtus "Sabres" komandai guva Sems Reinhards, bet vienīgo reizi "Islanders" komandā precīzs bija Kelvins de Hāns.

Jāizceļ arī tas, ka abas komandas šajā mačā nenopelnīja nevienu noraidījumu.