Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā otro spēli pēc savainojuma izārstēšanas otrdien aizvadīja Zemgus Girgensons, bet viņa Bufalo "Sabres" ar 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) uzvarēja Otavas "Senators".

Girgensons šoreiz pie rezultativitātes punktiem netika, nospēlēja 16:41 minūti, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, bet spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Par spēles spožāko zvaigzni kļuva Girgensona maiņas biedrs Jans Eihels, kurš guva divus vārtus. Uzvaru nesošos vārtus Eihels guva pēc pretinieku vārtsarga Krega Andersona kļūdas, kurš trešā perioda sākumā pēc Girgensona metiena nepiespieda ripu, un to pamanīja Eihels. Vēl uzvarētājiem vārtus guva Evanders Keins, bet "Senators" sastāvā izcēlās Ēriks Karlsons un Bobijs Raiens.