Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli, tomēr viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar rezultātu 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Otavas "Senators".

Girgensons mača septītajā minūtē asistēja Metam Mulsonam spēles pirmo vārtu guvumā. Tas latviešu uzbrucējam bija 12. rezultativitātes punkts šajā sezonā, viņa kontā ir pieci vārti un septiņas rezultatīvas piespēles.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja minūtes, pa vienai reizei metot pa vārtiem, pielietojot spēka paņēmienu un bloķējot pretinieku metienu.

"Senators" hokejisti minūti pēc Mulsona "gola" rezultātu izlīdzināja, precīzi metot Raienam Dzingelam, bet pēcspēles metienos precīzi meta Bobijs Raiens un Kails Turiss. "Sabres" hokejisti Džeks Eikels un Mets Mulsons savus "bullīšus" nerealizēja.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Sabres" ar 53 punktiem 58 spēlēs ir 14. vietā.