Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda ar rezultātu 2:3 pagarinājumā piekāpās Monreālas "Canadiens".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 16:32 minūtes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizdarīja. Maču viņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

Pirmajā periodā Zaks Bogosjans izvirzīja vadībā "Sabres" komandu, taču otrajā trešdaļā "Canadiens" spēlētāji Gregs Paterins un Andrejs Makarovs izvirzīja vadībā savu komandu. Markuss Folinjo rezultātu spēja izlīdzināt un ievest maču pagarinājumā, kurā Pols Birons guva vārtus un atnesa Monreālas komandai uzvaru.

Šajā mačā "Sabres" izdarīja 43 metienus pa vārtiem, kamēr "Canadiens" hokejisti meta vien 23 reizes. Tāpat abas komandas kopā nopelnīja 100 soda minūtes – Bufalo hokejistiem 52 soda minūtes, Monreālas komandai – 48.

"Sabres" ar 66 punktiem 71 spēlē NHL Austrumu konferences kopvērtējumā ierindojas 14. pozīcijā.