Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē latvietis Zemgus Girgensons palīdzēja Bufalo "Sabres" komandai ar rezultātu 6:3 pārspēt Losandželosas "Kings".

Šajā spēlē Girgensons laukumā pavadīja 10:46 minūtes, kuru laikā viņš izcēlās ar četriem spēka paņēmieniem, bet metienus pa vārtiem latvietis neizdarīja. Tāpat viņš uzvarēja 50 procentos iemetienu.

"Sabres" labā divus vārtus guva Džeks Eikels, bet reizi precīzi bija Evanders Keins, Braiens Džionta, Sems Reinhards un Raiens O'Railijs, bet "Kings" komandā divas reizes izcēlās Džefs Kārters, bet vienus vārtus guva Anže Kopitars.

"Sabres" līdz spēles 28. minūtei nonāca iedzinējos ar 0:2, bet pēc tam atlikušā otrā perioda laikā guva četrus bezatbildes vārtus. Trešās trešdaļas ievadā Kārters panāca 3:4, tomēr šoreiz Bufalo spēlētāji uzvaru no savām rokām neizlaida.

"Sabres" Austrumu konferencē ar 28 punktiem 28 spēlēs ierindojas priekšpēdējā, 15. vietā.