Latvijas U-20 vīriešu basketbola izlase piektdien pusfināla mačā par 13.-16.vietu ar rezultātu 62:67 (17:15, 14:15, 8:17, 23:20) piekāpās vienaudžiem no Vācijas.

Latvijas izlasē Rolands Šmits ar 14 gūtiem punktiem bija rezultatīvākais, bet ar "double-double" izcēlās Iļja Gromovs, kura kontā 12 punkti un 12 atlēkušās bumbas.

Latvijas izlase maču sāka neveiksmīgi (2:9), bet tad guva 11 punktus pēc kārtas un spēles gaita izlīdzinājās. Pirmo ceturtdaļu latvieši uzvarēja un mača turpinājumā turpināja palielināt pārsvaru, panākot 29:17. Tomēr tad Vācija veica izrāvienu, un puslaiks noslēdzās ar rezultātu 31:30 Latvijas labā.

Trešajā ceturtdaļā vācieši darbojās nedaudz veiksmīgāk, pārņemot vadību un panākot 47:39. Pēdējā ceturtdaļā Latvija veica atspēlēšanos, panākot neizšķirtu 53:53, bet tad latvieši atkal zaudēja sešus punktus pēc kārtas. Ar vienu trīspunktu gājienu un vienu precīzu tālmetienu Latvijas izlase pietuvojās līdz trīs punktu atstatumam, bet ar vēl vienu realizētu tālmetienu desmit sekundes pirms spēles beigām panāca rezultātu 62:64. Izvirzīties vadībā Latvijai tā arī vairs neizdevās un Latvija kārtējā dramatiskā mača izskaņā zaudēja.

Sestdien ar spēli par 15.vietu Latvijas noslēgs Eiropas čempionātu. Pretiniekos būs Krievijas un Bulgārijas dueļa neveiksminieki.