"Jelgava"/LU volejbolistes svētdien izcīnīja uzvaru Latvijas sieviešu volejbola čempionāta finālsērijas trešajā spēlē, otro gadu pēc kārtas kļūstot par valsts čempionēm, otrajā vietā turnīrā palika "Zeltaleja"/MSĢ, bet bronzu izcīnīja "Babīte".

Zelta sērijas izšķirošajā mačā jelgavnieces ar 3-1 (25:20, 22:25, 25:12, 25:17) pārspēja "Zeltaleja"/MSĢ komandu, finālsērijā līdz divām uzvarām triumfējot ar 2-1.

Uzvarētājām ar 16 punktiem izcēlās Līva Sola, bet pretiniecēm rezultatīvākā bija Enija Bidzāne, kura guva 27 punktus.

Pirmajā finālsērijas spēlē "Zeltaleja"/MSĢ pēc diviem zaudētiem setiem spēja atspēlēties un uzvarēt ar 3-2 (18:25, 23:25, 27:25, 25:23, 15:8). Savukārt otrajā spēlē limbažniecēm gandrīz izdevās atkārto scenāriju, tomēr piektajā setā pārākas bija Jelgavas volejbolistes, kuras uzvarēja ar rezultātu 3-2 (25:22, 25:21, 21:25, 26:28, 15:13), sērijā panākot neizšķirtu.

Jau ziņots, ka arī pērn abas komandas savā starpā tikās Latvijas čempionāta finālsērijā, kurā "Jelgava"/LU bija labāka ar 2-1.

Tikmēr spēlē par bronzas medaļām "Babīte" savā laukumā ar 3-0 (25:21, 25:21, 25:22) apspēlēja RSU/MVS vienību, sērijā līdz divām uzvarām triumfējot ar 2-1.

Ar 20 punktiem Babītes komandas rindās rezultatīvākā bija Ieva Tetere, bet RSU/MVS komandas labā 14 punktus guva Monta Urbāne.

Pirmajā spēlē pirms nedēļas ar 3-2 (25:23, 20:25, 21:25, 25:18, 15:10) uzvaru svinēja RSU/MVS komanda, bet otrajā mačā "Babīte" revanšējās ar rezultātu 3-1 (18:25, 25:20, 25:18, 25:23).

Jau ziņots, ka šosezon "Jelgava"/LU volejbolistes palika ceturtajā vietā Baltijas līgā sievietēm, kamēr duelī par piekto pozīciju "Babīte" pārspēja "Zeltaleja"/MSĢ vienību. Tādējādi Latvijas komandas turnīrā ierindojās no 4.-6.vietai.