Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis trešdien Barselonas ATP turnīra otrās kārtas mačā ar rezultātu 6-1, 2-6, 3-6 piekāpās Francijas sportistam Benuā Pēram, šo sezonu turpinot neveiksmīgi.

Gulbis teicami iesāka spēli, uzvarot pirmo setu 25 minūšu laikā. Taču tad Gulbja spēle "pajuka", viņš tikpat ātri zaudēja otro setu. Trešā seta sākumā Gulbis zaudēja savu serves geimu, bet tad lauza pretinieka servi, līdzsvarojot cīņas gaitu. Seta galotnē Gulbis vēlreiz zaudēja savu serves geimu un nākamajā geimā Pērs nodrošināja sev uzvaru mačā.

Tādējādi Gulbis nav nosargājis pērn par Barselonas turnīra pusfinālu nopelnītos 180 ieskaites punktus pasaules rangā. Tas gan būtiski neietekmēs viņa vietu pasaules rangā, kurā, visticamāk, viņš saglabās vietu starp 20 labākajiem.