Latvijas tenisists Ernests Gulbis ceturtdien izstājās no Nicas ATP turnīra, kurā pērn uzvarēja, līdz ar to piedzīvos kritienu pasaules rangā pirms Francijas atklkātā čempionāta.

Gulbis ceturtdien trešās kārtas mačā ar 2-6, 4-6 zaudēja austrietim Dominikam Tīmam. Pērn Gulbis par uzvaru Nicas turnīrā nopelnīja 250 punktus, bet tagad par trešo kārtu ieguva tikai 45 punktus. Līdz ar to nākamnedēļ Gulbis ATP pasaules rangā nokritīs uz trešā desmita beigām.

Gulbis mačā pret Tīmu pieļāva daudz kļūdu, īpaši kļūdoties sitienā no labās, kas viņam joprojām ir Ahilleja papēdis. Pēc diezgan pārliecinoši zaudēta pirmā seta otrajā setā Gulbis lauza pretinieka servi un izvirzījās vadībā ar 3-1, taču sekoja kritums sniegumā, Tīms izlīdzināja spēles gaitu, divreiz lauza Gulbja servi un uzvarēja maču.