SPORTISTI | TRENERI/TEHNISKAIS PERSONĀLS | ||
| |||
1. BASKETBOLS | |||
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. | Elīna Babkina Anda Eibele Zane Eglīte Zane Tamane Gunta Baško Liene Jansone Anete Jēkabsone-Žogota Aija Putniņa Dita Krūmberga Ieva Tāre Ieva Kubliņa Aija Brumermane | 1. 2. 3. 4. | Ainars Zvirgzdiņš Aigars Nerips Māris Bružiks Ojārs Kehris |
| |||
2. DŽUDO | |||
13. 14. | Vsevolods Zeļonijs - 73kg (sparinga partneris - Gatis Mīlenbergs) Jevgeņijs Borodavko - 90kg (sparinga partneris - Jurijs Šuļins) | 5. | Oļegs Baskins |
| |||
3. MODERNĀ PIECCĪŅA | |||
15. 16. | Deniss Čerkovskis Jeļena Rubļevska | 6. 7. 8. 9. | Juris Krastiņš Isaks Navruzovs Andris Kalniņš Andris Feldmanis |
| |||
4. PELDĒŠANA | |||
17. | Romāns Miloslavskis (100m, 200m brīvais stils) | 10. | Irina Grodzicka |
| |||
5. RITEŅBRAUKŠANA | |||
18. 19. 20. 21. 22. | Raivis Belohvoščiks (šoseja) Gatis Smukulis (šoseja) Māris Štrombergs (BMX) Artūrs Matisons (BMX) Ivo Lakučs (BMX) | 11. 12. 13. 14. | Jānis Sniedze (šoseja) Arkādijs Svece (šoseja) Jānis Siliņš (BMX) Olafs Lakučs (BMX) |
| |||
6. SMAIĻOŠANA UN KANOE AIRĒŠANA | |||
23. 24. 25. | Krists Straume (smaiļošana) Kristaps Zaļupe (smaiļošana) Miķelis Ežmalis (kanoe) | 15. 16. | Genādijs Zujevs Aigars Aglenieks |
| |||
7. SVARCELŠANA | |||
26. | Viktors Ščerbatihs (virs 105kg) | 17. | Eduards Andruškevičs |
| |||
8. ŠAUŠANA | |||
27. | Afanasijs Kuzmins (pistole, ātršaušana, 25m) | 18. | Aleksandrs Ļeščinskis |
| |||
9. TENISS | |||
28. | Ernests Gulbis | 19. 20. | Karls Heincs Veters Ainārs Gulbis |
10. VIEGLATLĒTIKA | |||
29. 30. 31. 32. 33. 34. 35. 36. 37. 38. 39. 40. 41. 42. 43. 44. 45. 46. | Vadims Vasiļevskis (šķēpa mešana) Ēriks Rags (šķēpa mešana) Ainārs Kovals (šķēpa mešana) Staņislavs Olijars (110 m/b) Dmitrijs Miļkevičs (800m) Ingus Janevics (50km soļošana) Igors Kazakevičs (50km soļošana) Jolanta Dukure (20km soļošana) Aiga Grabuste (septiņcīņa) Jānis Karlivāns (desmitcīņa) Sinta Ozoliņa (šķēpa mešana) Māris Urtāns (lodes grūšana) Ineta Radeviča (tāllēkšana) Igors Sokolovs (vesera mešana) Ronalds Arājs (200m) Inna Poluškina (3000m/k) Valērijs Žolnerovičs (3000m/k) Jeļena Prokopčuka (maratons) | 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. | Valentīna Eiduka Ludmila Olijara Aleksandrs Čumakovs Māris Grīva Aivars Rumbenieks Uldis Kurzemnieks Guntis Zālītis Edvīns Krūms Guntars Gailītis Jānis Kolidzejs Dainis Lodiņš Ronalds Arājs |
| |||
11. PLUDMALES VOLEJBOLS* | |||
47. 48. | Aleksandrs Samoilovs Mārtiņš Pļaviņš | 33. | Genādijs Samoilovs |
12. MEDIĶI | |||
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. | Līga Cīrule Aldis Cīrulis Valda Kuģe Edvīns Lešenkovs Mareks Osovskis Māris Eikens Viesturs Lāriņš (basketbols) Līga Folkmane (basketbols) Aleksejs Petuhovs (basketbols) | ||
13. VADĪBA | |||
1. 2. 3. 4. | Žoržs Tikmers - delegācijas vadītājs Andris Lupiks - delegācijas vadītāja palīgs Raitis Keselis - delegācijas vadītāja palīgs Marita Vilciņa - preses atašejs |