Latvijas vīriešu florbola izlase pirmdien nodrošināja sev vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.

Turnīra C grupas otrajā spēlē Latvija ar rezultātu 11:1 pārliecinoši uzvarēja Japānas izlasi.

Spēles rezultātu mača trešajā minūtē atklāja Andris Rajeckis, bet divas minūtes vēlāk Jānis Jansons rezultāta pārsvaru Latvijai dubultoja. Japāna devītajā minūtē vienus vārtus atguva, tomēr pirmajā trešdaļā latviešu florbolisti guva vēl divus vārtus – vispirms precīzs bija Ingus Laiviņš, bet tad vārtus guva Andris Malkavs.

Otrajā trešdaļā spēles gaitu pilnībā kontrolēja Latvija, kas ātri palielināja savu pārsvaru. 5:1 panāca Mārtiņs Rajeckis, bet nākamajās piecās minūtēs precīzi bija Toms Akmeņlauks un Mihails Kostusevs. Kostusevs bija precīzs arī 32.minūtē, bet 33. un 34.minūtē vārtus guva arī Ainārs Juškēvičs un Artis Raitums. Trešā trešdaļa šajā mačā vairs bija tikai formalitāte, un mierīgā spēles gaitā gala rezultātu 11:1 panāca Kostusevs.

Kā ziņots, pirmās kārtas spēlē svētdien Latvijas izlase ar 8:3 uzvarēja ASV.

Otrdien Latvijas izlase izšķirošajā spēlē par uzvaru apakšgrupā tiksies ar Čehijas valstsvienību.

Devītais pasaules čempionāts florbolā vīriešu izlasēm no 2. līdz 9.decembrim notiks Šveices pilsētās Bernē un Cīrihē. Latvijas izlase visas apakšgrupu spēles aizvadīs Cīrihē.

Latvijas vīriešu florbola izlases sastāvs dalībai pasaules čempionātā:
vārtsargi - Guntis Bundzenieks (Cēsu "Lekrings"), Indriķis Siliņš ("Ulbroka"/FS "Masters");

aizsargi - Aigars Belasovs ("Loviisa Tor", Somija), Ingus Laiviņš, Jānis Rajeckis, Andris Malkavs (visi - "Lekrings"), Oskars Fīrmanis (RTU/"Inspecta"), Morics Krūmiņš (Helsinku SSV, Somija), Gints Siliņš (Liepājas "Kurši"), Mārtiņš Druvkalns ("Ķekava");

uzbrucēji - Jānis Jansons, Atis Blinds (abi - RTU/"Inspecta"), Ainārs Juškēvičs ("Ulbroka"/FS "Masters"), Artis Raitums ("Talsi"/"Triobet"), Mihails Kostusevs, Toms Akmeņlauks (abi - "Lielvārde"), Mārtiņš Rajeckis, Andris Rajeckis (abi - "Lekrings"), Jānis Peičs, Gints Klēģers (abi - "Ķekava").