Spēcīgā Čehijas florbola izlase ceturtdien nespēja pārvarēt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu un pirmo reizi kopš 2000.gada sacensības noslēgs zemāk par ceturto vietu.

Aizvadītajā mačā Čehija ar rezultātu 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) piekāpās pašreizējai čempionvienībai Somijai.

Līdz ar to Somija sasniedza pusfinālu, kurā, visticamāk, sacentīsies ar sacensību mājinieci Šveici, bet Čehija turpinās cīņu par piekto vietu, nākamajā mačā sacenšoties ar Norvēģiju.

Kā ziņots, par Čehijas izlases "kapraci" šajā pasaules čempionātā kļuva Latvijas izlase, kas to otrdien dramatiskā mačā pieveica izšķirošajā cīņā par uzvaru apakšgrupā. Līdz ar to jau ceturtdaļfinālā savā starpā bija jātiekas divām no florbola "lielā četrinieka" valstīm, bet Latvija ieguva parocīgāku pretinieku un ceturtdien par iekļūšanu pusfinālā spēkosies ar Vāciju.

Kā ziņots, Čehijas izlase bija spēlējusi pēdējo piecu pasaules čempionātu pusfinālos, tomēr tikai reizi tā spējusi sasniegt finālu.

Tikmēr Latvijas izlase pēdējos trīs pasaules čempionātus noslēgusi piektajā vietā un līdz šim nav spējusi pakāpties augstāk.