VaLatvijas sportiste Elza Gulbe sestdien pārliecinoši sasniedza Itālijā notiekošā pasaules U-23 čempionāta akadēmiskajā airēšanā finālu.

Vieninieku sacensību pusfinālā Gulbe tika pie uzvaras savā braucienā. Fināls gaidāms svētdien.

Kā ziņots, pirms tam savā priekšsacīkšu braucienā Gulbe ierindojās otrajā vietā, nespējot tikt pie automātiskas vietas pusfinālā, bet sekojošajā gandarījuma kārtā tika pie uzvaras savā braucienā.

Pērn pasaules U-23 čempionātā Gulbe izcīnīja bronzas godalgu.

Tikmēr Latvijas pārairu divnieks Krišs Kalniņš un Gints Zunde piektdien izcīnīja otro vietu pusfinālā, kurā dalībnieki cīnījās par vietu C un D finālā, bet sestdien C finālā tika pie uzvaras, kas kopējā ieskaitē deva 13.vietu.

Savukārt vieninieku braucējs Rūdolfs Rumba sestdien ar sacensību vājākajiem sportistiem piedalījās E finālā, kurā finišēja otrajā vietā, kopējā ieskaitē samierinoties ar 26.vietu.