Latvijas jaunie šahisti uzrādījuši pieticīgus rezultātus Gruzijā notikušajā Eiropas jaunatnes čempionātā.

Latvija bija pārstāvēta visās 12 čempionāta vecuma grupās, bet labāko rezultātu sasniedza Dmitrijs Tokranovs U-16 vecuma grupas "Open" turnīrā, ar deviņās kārtās iegūtiem 5,0 punktiem ierindojoties 37.vietā 89 sportistu konkurencē.

Citviet U-8 vecuma grupas "Open" turnīrā Georgijs Germanovs ierindojās 46.vietā, U-10 konkurencē Daniils Horobrijs ieņēma 58.vietu, bet Jegors Ļeonovs uzrādīja 119.rezultātu un apsteidza vien divus konkurentus, U-12 grupā 45.pozīcijā ierindojās Iļja Semjonovs, bet Aleksandram Jazdanovam 60.vieta, U-14 konkurencē Vsevolods Semjonovs un Fjodors Poļakovs ieņēma attiecīgi 75. un 76.pozīciju, bet U-18 grupā Aleksis Vīns ierindojās 49.vietā.

Meitenēm U-8 grupā Sofija Sergejeva ieņēma 45.vietu, U-18 konkurencē Alīnai Rastorgujevai 55.pozīcija, U-12 grupā Marija Nikolajeva ierindojās 41.vietā, U-14 konkurencē Anastasija Jablonskaja apsteidza tikai vienu sāncensi un ieņēma 76.pozīciju, Marija Golubeva starp U-16 grupas sportistēm ierindojās 60.pozīcijā, bet U-18 grupā Larisa Gordieviča izcīnīja 43.vietu.