Latvijas U-19 florbola izlase ceturtdien pasaules čempionāta otrajā spēlē aizvadīja neveiksmīgu mača galotni un cīnījās neizšķirti ar Slovākiju - 6:6 (2:2, 4:0, 0:4).

Latvijas izlase maču sāka, izvirzoties vadībā ar 2:0, taču perioda noslēgumā slovāki prata rezultātu izlīdzināt. Otrajā trešdaļā Latvija guva četrus vārtus pēc kārtas, izvirzoties vadībā 6:2, tomēr pēdējā trešdaļā Slovākija spēja atbildēt ar četriem vārtu guvumiem.

Latvijas izlases labā ar vārtu guvumiem izcēlās Kristers Eglītis, Olafs Zvīnis, Edgars Freimanis, Rolands Kovaļevskis, Krišs Treimanis un Edgars Balodis.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase pirmajā spēlē ar rezultātu 5:11 piekāpās Šveices vienaudžiem.

- Aigars Belasovs un Ingus Laiviņš. Lai arī uzdevums nav no vieglajiem, treneri no cer uz savas komandas iekļūšanu pusfinālā un pacīnīšanos par godalgotām vietām