Čehijas slēpošanas kūrortpilsētā Kouti aizvadīts viens no šogad diviem notiekušajiem Eiropas Savienības čempionātiem šahā jauniešiem, kur bronzas medaļu zēniem U-8 vecuma grupā izcīnīja liepājnieks Markuss Bērziņš (pirmais no kreisās), portālu "Delfi" informēja Latvijas Šaha Federācijas pārstāvji.

Markuss Bērziņš deviņās kārtās ieguva 5,5 punktus, no čempiona Blažeja Grota atpaliekot par trīs unktiem. Kopējā ieskaitē viņam ceturtā vieta, bet zēnu vērtējumā - bronza.

Vēl no Latvijas ar pieciem punktiem U-14 grupā ceturto vietu zēnu vērtējumā ieņēma Aleksandrs Jazdanovs (2040), bet U-12 grupā kopvērtējumā 16. pozīcijā palika Artjoms Burenkovs (1315). Savukārt 14. vietu U-10 grupā izcīnīja Kristaps Zass, kurš ieguva 4,5 punktus.