Latvijas modernās pieccīņas sportists Ruslans Nakoņečnijs trešdien nekvalificējās Ēģiptē notiekošā Pasaules kausa sezonas otrā posma finālsacensībām.

Nakoņečnijs sacentās kvalifikācijas B grupā, kur ar summā iegūtiem 1025 punktiem viņš bija tikai 28.vietā.

Pēc peldēšanas Latvijas sportists bija desmitais, tomēr paukošanā palika vien 28.pozīcijā. Savukārt apvienotajā šaušanas un skriešanas disciplīnā Nakoņečnijs startēja neveiksmīgi un ieņēma 27.vietu.

Zīmīgi, ka pirms diviem gadiem tieši Ēģiptē Nakoņečnijs negaidīti izcīnīja uzvaru Pasaules kausa posmā. Pēcāk Ukrainas sportistam tika piešķirta arī Latvijas pilsonība, bet pērn viņš piedalījās Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs.

Pasaules kausa sezona modernajā pieccīņā sākās jau februāra beigās ASV, tomēr tur neviens Latvijas sportists nepiedalījās.

Neviens cits Latvijas sportists Pasaules kausa posmā Ēģiptē nestartē.

Šosezon Pasaules kausā modernajā pieccīņā plānoti četri posmi, kamēr sezonas fināls notiks 23.-25.jūnijā Viļņā.