Sākoties prestižajam "Vuelta Espana" daudzdienu velobraucienam, komandu sacensībās sestdien triumfēja "Movistar" vienība.

Komandu etapā, kas bija 12,6 kilometrus garš, "Movistar" ar šī gada "Giro d'Italia" uzvarētāju Nairo Kvintanu priekšgalā bija labākā pēc 14 minūtēm un 13 sekundēm.

Aiz "Movistar" finišu sasniedza "Cannondale" un "Orica GreenEdge". Tikmēr Šveices komanda "IAM Cycling", kurā brauc arī Latvijas sportists Aleksejs Saramotins, finišēja 17.vietā starp 22 vienībām.

Pa īstam velobrauciens sāksies svētdien, kad sportisti veiks vairāk nekā 174 kilometrus garu līdzenuma posmu.

Kopumā "Vuelta Espana" velobraucienā iecerēts aizvadīt 21 posmu.

Pērn "Vuelta Espana" nepiedalījās neviens no Latvijas riteņbraucējiem. 2012.gadā šajās sacensībās Gatis Smukulis kopvērtējumā izcīnīja 117.vietu, bet vēl gadu iepriekš Saramotins ierindojās 166.vietā.