Latvijas riteņbraucējs Aleksejs Saramotins no Šveices vienības "IAM Cycling" ceturtdien finišēja Beļģijā notiekošā "Eurometropole" velobrauciena (UCI kat.2.1) pirmā posma lielās grupas pašās beigās.

Par 191 kilometru garo sacīkšu uzvarētāju kļuva francūzis Arno Demarē no "FDJ.fr" komandas, kurš finišēja pēc četrām stundām, 18 minūtēm un 36 sekundēm.

Lielajā grupā, kurai tika fiksēts ar uzvarētāju identisks laiks, finišēja 125 no 181 sacensību dalībnieka, bet Saramotins ierindojās 117.pozīcijā.

Latvijas sportista komandas biedrs Sondre Engers no Norvēģijas posmā izcīnīja desmito vietu.

Sacensības četru posmu garumā ilgs līdz svētdienai.

Iepriekš Saramotins pārstāvēja Latviju septembra beigās Spānijā notikušajā pasaules čempionātā, kur grupas braucienā nesasniedza finišu, bet individuālajā braucienā viņam 50.vieta.