Latvijas sportiste Veronika Stūriška svētdien Jaunzēlandē izcīnīja ceturto pozīciju Pasaules kausa BMX riteņbraukšanā otrā posma U-23 vecuma grupas superkrosa sacensībās, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

Tāpat kā sestdien notikušajā pirmajā posmā, arī otrajā U-23 grupas sportistes aizvadīja vien divus sacensību braucienus. Pēc pirmās kārtas sekoja lielais fināls. Latvijas čempione Stūriška pirmās kārtas braucienā spraigā cīņā ar kanādieti Teiganu Paskālu finišēja trešajā vietā.

Lielajā finālā trenera Ģirta Kātiņa audzēkne izvēlējās astoto celiņu. Pēc starta Stūriška izvirzījās trešajā vietā, ko saglabāja līdz pirmajai virāžai. Tajā iekšmalas priekšrocību prasmīgi izmantoja iepriekšējā posma uzvarētāja Teja Rufusa, kura latviešu sportisti atbīdīja uz ceturto vietu.

Uzvarēja pērnā gada Pasaules kausa kopvērtējuma uzvarētāja Ava Korleja no ASV, kurai sekoja austrāliete Izabela Meija.

Sieviešu elitē Vineta Pētersone pirmās kārtas braucienā finišēja septītajā vietā, pēc kā nonāca pēdējās cerības braucienā. Tajā cēsniece līdzvērtīgā cīņā finišēja ceturtajā vietā, kas neļāva iekļūt ceturtdaļfinālā. Latvijas sportistei sacensību noslēgumā 30.vieta.

Dienu iepriekš Stūriška bija astotā U-23 ieskaitē, bet Pētersone ierindojās 25.pozīcijā elites grupā.

Pasaules kausa sezona turpināsies 24. un 25. februārī Austrālijas pilsēta Brisbenā.