Latvijas labākais kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms ("KMC Racing team") Grieķijai piederošajā Salaminas salā uzsācis jauno XCO krosa sezonu. Pirmajās divās sacensībās cēsinieks izcīnīja attiecīgi sesto un ceturto vietu.

Salaminas salā jau vairākus gadus pēc kārtas sezonas ievadā tiek rīkotas UCI līmeņa XCO krosa sacensības. Šogad tajās XCO krosa sezonu pēc aizvadītās nometnes un MTB maratona sacensībām Dienvidāfrikā uzsācis arī Latvijas vadošais kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms.

Trešdien cēsinieks ņēma dalību "Salamina Epic Race" pirmajā sacīkstē. 44 dalībnieku konkurencē Mārtiņš finišēja sestajā vietā. Uzvarēja šveicietis Filippo Kolombo (01:22:51). Blūms uzvarētājam zaudēja vien 24 sekundes. Tieši priekšā latvietim finišēja titulētais francūzis Maksims Marotte.

Ceturtdien "Salamina Epic Race" otrajā sacīkstē uzvarētājs noskaidrojās piecu braucēju finišu spurtā. Šajā kompānijā bija arī Mārtiņš. "KMC Racing team" sportistam ceturtā vieta. Atkal uzvarēja Kolombo (01:21:48).