Latvijas riteņbraucēji Krists Neilands un Toms Skujiņš pirmdien Itālijā izcīnīja attiecīgi 40. un 78.vietu daudzdienu velobrauciena "Tirreno-Adriatico" (UCI kat.2.UWT) pirmajā posmā.

Pirmdien riteņbraucēji Lido di Kamajorē līdzenumā sacentās desmit kilometru individuālajā braucienā.

Uzvaru svinēja "UAE Team Emirates" braucējs spānis Huans Ajuzo, kurš finišēja 11 minūtēs un 24 sekundēs.

Pārējās vietas uz goda pjedestāla ieņēma mājinieki Filipo Ganna ("Ineos Grenadiers") un Skujiņa komandas biedrs "Lidl - Trek" vienībā Džonatans Milans, kuri uzvarētājam piekāpās attiecīgi vienu sekundi un 12 sekundes.

Neilands ("Israel - Premier Tech") uzvarētājam zaudēja 37 sekundes un ieņēma 40.vietu 175 sportistu sacensībās, bet Skujiņš ("Lidl-Trek") Ajuzo piekāpās 49 sekundes un ieņēma 78.vietu.

Otrdien sportisti mēros 198 kilometrus ar vienu kategorizētu kāpumu un vienu sprinta starpfinišu.

Pirms gada Latvijas riteņbraucēji Skujiņš un Krists Neilands kopvērtējumā ieņēma 39. un 54.vietu, par uzvarētāju kļūstot slovēnim Primožam Rogličam.

Pirmoreiz velobrauciens notika 1966.gadā.