Turpinot Eiropas kausa sezonu, Latvijas skeletonisti piektdien Vācijā, Kēnigszē trasē, aizvadīja otrā posma sacensības un izcīnīja divas ceturtās vietas.

Soli aiz goda pjedestāla dāmām palika Paula Kristiāna Lāce, kura Eiropas kausa Latvijas posmā Siguldā nestartēja, bet vīriem ceturto vietu izcīnīja Krists Netlaus. Lai arī pēc pirmā brauciena Krists bija tikai sestajā vietā, otrajā viņš uzrādīja trešo labāko rezultātu kopvērtējumā pacēlās par divām vietām augstāk.

Latvijas posma astotās vietas ieguvēja Dārta Zunta ierindojās 14. vietā, bet uzvarēja mājiniece Tamāra Zēra.

Vīriešiem visu goda pjedestālu aizņēma vācieši – Fabianam Kīleram uzvara, aiz viņa palika Dominiks Radijs un Fēliks Zeibels. Krists Netlaus uzvarētājam divu braucienu zaudēja 0,47 sekundes. Kristapam Zeilam 50 sportistu konkurencē 26. pozīcija.

Kā zināms, Eiropas kausa pirmajā posmā Siguldā Latvijas skeletonisti izcīnīja dubultuzvaru.