Latvijas kamaniņu braucēji uzrādījuši atzīstamus rezultātus pirmajā jauniešu Pasaules kausa posmā, kas notiek Oberhofas trasē Vācijā.

Labākie panākumi Latvijai ceturtdien bija puišu sacensībās, kur divu braucienu summā Gints Bērziņš ierindojās ceturtajā, bet Lūkass Krasts – piektajā vietā. Eduardam Sevičam-Mikelsevičam 21. vieta, bet Kasparam Riņķim 33. pozīcija.

Pirmajā braucienā Gints Bērziņš uzrādīja sesto labāko rezultātu, bet otrajā uzlaboja savu sniegumu, sasniedzot ceturto labāko laiku un tādu pat rezultātu kopvērtējumā.

Lūkass Krasts pēc pirmā brauciena bija piektais un šo pašu pozīciju saglabāja, neskatoties uz 10. rezultātu otrajā braucienā.

Jauniešu ieskaitē uzvarēja vācietis Florians Millers. Otrajā vietā Krievijas sportists Matvejs Perestoroņins, trešais itālis Leons Felderers. Viņam Bērziņš zaudēja 0,310 sekundes, bet no uzvarētāja Latvijas sportists atpalika 0,559 sekundes.

Puišu sacensībās startēja 43 kamaniņnieki, no kuriem abus braucienus pabeidza 34 sportisti.

Meiteņu konkurencē uzvarēja itāliete Verēna Hofere, otrā vāciete Sofija Gerlofa, trešā Nina Cīgelere. Labākā no Latvijas sportistēm bija Frančeska Bona, kura ierindojās 17. vietā (+1,821 sek.), Justīnai Maskalei 31. vieta, Zanei Kalumai 37., bet Ligitai Laimai Osei 38. vieta.

Kopumā sacensībās startēja 41 jauniete, no sacensībām izstājās divas sportistes.

Divnieku sacensībās jauniešiem uzvarēja Krievijas ekipāža Mihails Karnauhovs/Jurijs Čirva, bet Latvijas duets Eduards Sevičs-Mikelsevičs/Lūkass Krasts ieņēma 7. vietu. Arī junioru divnieku sacensībās Latvijas ekipāža Mārtiņš Bots/Roberts Plūme ierindojās septītajā vietā, uzvarētājiem itāļiem Ivanam Nagleram/Fabianam Malleijeram piekāpjoties1,076 sekundes.

Piektdien, 8. decembrī, Pasaules kausa sacensības aizvadīs juniori un juniores.