Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektdien Pasaules kausa otrajā posmā sprinta sacensībās ieņēma 24.vietu un kā vienīgais no Latvijas sportistiem kvalificējās iedzīšanai.

Vēl no Latvijas sportistiem Rolands Pužulis ieņēma 101.vietu, bet Patrijuks – 102.vietu. Sacensībās startēja 105 sportisti.

Rastorgujevs sacensībās šaušanā pieļāva divas kļūdas, pie tam abas kļūdas bija pirmajos trijos šāvienos guļus, kas arī viņam liedza pacīnīties par labāko desmitnieku.

Par uzvarētāju kļuva norvēģis Johaness Bē, kurš šaušanā nepieļāva kļūdas. Divas pārējās vietas uz goda pjedestāla ieņēma divi Vācijas biatlonisti – Simons Šemps (+14,3 sekundes) un Andreass Birnbahers (+17,9 sekundes), kuri arī šaušanā bija precīzi.

Rastorgujevs uzvarētājam zaudēja 1:14,5 minūtes. Pužulis šaušanā pieļāva vienu kļūdu, bet pēc pirmās šautuves viņš stipri zaudēja ātrumu slēpošanā un finišā no uzvarētāja atpalika jau par 4:46,5 minūtēm. Patrijuks šaušanā pieļāva četras kļūdas (+4:49,6 minūtes).