Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Eiropas čempionāta 12,5 kilometru iedzīšanā izcīnīja desmito vietu.

Rastorgujevs distancē devās ar desmito starta numuru, 57 sekundes pēc Alekseja Sļepova, kurš uzvarēja sprinta distancē. Pirmajā šaušanā latvietis pieļāva divas kļūdas un noslīdēja uz 16.pozīciju. Otrajā šaušanā viņam atkal divas kļūdas, turpinot sacensības 16.vietā.

Trešajā šaušanā, kas bija jāveic stāvus, Rastorgujevs pieļāva vienu kļūdu, bet pēdējā šaušanā nesašauti palika divi mērķi. Dodoties uz finišu, latvietis cīnījās par desmito vietu, šo pozīciju arī izcīnot.

Ar septiņiem soda apļiem Rastogujevs distanci veica 35:08, 9 minūtēs. Viņš uzvarētājam krievam Aleksejam Sļepovam zaudējot 1:47,9 minūtes.

Uz goda pjedestāla kāpa arī bulgārs Krasimirs Aņevs un Antons Babikovs no Krievijas.

Jau vēstīts, ka ceturtdien 20 kilometru individuālajās sacensībās Rastorgujevs krita un salauza savas šautenes laidi. Pēc šīm sacensībām neskaidra bija biatlonista turpmākā dalība Eiropas čempionātā, tomēr viņš spējis piešaut savu rezerves šauteni.