Veiksmīgas Pasaules kausa sacensības aizvadījis latviešu biatlonists Andrejs Rastorgujevs, kuram pavisam nedaudz pietrūka līdz pirmajai medaļai.

Pasaules kausa pēdējā posmā, kas risinās Hantimansijskā, Rastorgujevs ierindojās ceturtajā vietā. Viņš abās šaušanās bija nekļūdīgs un finišēja pēc 24:05,6 minūtēm.

Uzvarētājam Martēnam Furkādam Rastorgujevs zaudēja 18,6 sekundes, bet no trešās vietas latvieti šķīra tikai 0,3 sekundes. Otrajā vietā ierindojās Antons Šipuļins, bet trešais – Benedikts Dols.

Rastorgujevs trešo reizi karjerā Pasaules kausa sacensībās izcīna ceturto vietu un astoto reizi iekļūst labāko sešiniekā. Tāpat viņam ceturtā vieta šodienas sacensībās ir augstākā vieta karjerā sprinta sacensībās.

No citiem Latvijas biatlonistiem Roberts Slotiņš ar divām kļūdām šaušanās finišēja 82.vietā (+3:39,8), Rolands Pužulis ar trim kļūdām ierindojās 85.vietā (+4:04,8)