Ar divu minūšu noraidījumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta vienīgajā sestdienas spēlē izcēlās Novosibirskas "Sibirj" komandu pārstāvošais Latvijas aizsargs Artūrs Kulda.

Aizvadītajā mačā "Sibirj" savā laukumā ar 3:2 (2:0, 0:2, 1:0) uzvarēja Habarovskas "Amur" hokejistus.

Kulda šoreiz laukumā pavadīja 17 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā veica četrus metienus pa vārtiem, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē izpelnījās noraidījumu par ripas izmešanu ārpus laukuma.

Uzvaras vārtus mājiniekiem piecas minūtes pirms pamatlaika beigām guva Jori Lehtere, kuram šajā mačā divi vārti un viena rezultatīva piespēle.
Pēc četru zaudējumu sērijas Novosibirskas klubs tagad izcīnījis divas uzvaras pēc kārtas.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Sibirj" ar 40 punktiem 25 spēlēs atrodas sestajā vietā, bet "Amur" ar 23 punktiem 27 mačos ieņem priekšpēdējo, 11.pozīciju.