Noraidījumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta vienīgajā sestdienas spēlē nopelnīja Novosibirskas "Sibirj" komandu pārstāvošais Latvijas aizsargs Artūrs Kulda.

Aizvadītajā mačā "Sibirj" vienība ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) izbraukumā uzvarēja Novokuzņeckas "Metallurg" komandu.

Otrajā aizsargu pārī spēlējušais Kulda laukumā pavadīja 23 minūtes un piecas sekundes, kas bija otrs lielākais spēles laiks komandā. Otrajā trešdaļā aizsargs izpelnījās divu minūšu noraidījumu par pretinieka grūšanu ar nūju.

Kulda šajā mačā veica divus metienus pa pretinieku vārtiem.

Vienīgos vārtus pirmās trešdaļas piektajā minūtē guva Antons Mališevs, bet "Sibirj" vārtsargs Džefs Glass atvairīja 36 sāncenšu metienus.

Novosibirskas klubam šī bija ceturtā uzvara pēdējās piecās spēlēs.

Austrumu konferences kopvērtējumā "Sibirj" ar 46 punktiem 28 spēlēs ieņem piekto vietu, bet "Metallurg" ar 40 punktiem atrodas septītajā pozīcijā.