Latvijas hokeja valstsvienības vārtsargs Edgars Masaļskis nomainījis savu partneri Mihailu Birjukovu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlē, bet viņa pārstāvētā Hantimansijskas "Jugra" komanda piedzīvoja smagu zaudējumu.

"Jugra" ar rezultātu 2:6 (1:1, 0:5, 1:0) izbraukumā pārliecinoši piekāpās Astanas "Baris" komandai.

Spēli "Jugra" vārtos sāka Birjukovs, bet pēc otrā perioda sākumā ielaistām trīs ripām pēc kārtas, rezultātam kļūstot 1:4, 27.minūtē krievu vārtsargs tika nomainīts pret Masaļski. Latviešu vārtsargs  atlikušajā laikā ielaida divas ripas.

Tāpat Masaļskis izcēlās arī ar divām soda minūtēm par ripas izmešanu no laukuma.

"Jugra" komandā ar rezultatīviem metieniem izcēlās Maksims Beļajevs un Linuss Videls, savukārt uzvarētājiem precīzi bija Romāns Savčenko, Talgats Žailauovs, Maksims Spiridonovs, Fjodors Poļiščuks, Konstantīns Rudenko un Vadims Krasnoslobodcevs.

"Jugra" KHL kopvērtējumā ar 39 punktiem 30 spēlēs ir Austrumu konferences desmitajā pozīcijā.