Latvijas izlases aizsarga Grigorija Pujaca pārstāvētais Omskas "Avangard" otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) "play-off" pirmās kārtas ceturtajā spēlē ar 5:2 (0:0, 3:2, 2:0) pārspēja cita Latvijas izlases aizsarga, Artūra Kuldas pārstāvēto Novosibirskas "Sibirj".

Pirmajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrajā abu komandu vārtsargi tika pārspēti kopumā piecas reizes - trīsreiz veiksmīgi bija "Avangard" spēlētāji, bet divus vārtus guva "Sibirj".

Trešajā trešdaļā "Avangard" guva vēl divus vārtus, nostiprinot uzvaru šai mačā. Sērijā rezultāts atkal kļuva neizšķirts 2-2.

Latvijas izlases hokejisti ar rezultativitātes punktiem šajā mačā neizcēlās, Artūram Kuldam reģistrēti divi metieni pa vārtiem trešajā periodā.