Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla sērijas pirmajā spēlē ceturtdien līgas čempione Maskavas "Dinamo", ko trenē Latvijas speciālisti Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, ar 3:0 (3:0, 0:0, 0:0) viesos uzvarēja latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvēto Maskavas klubu CSKA.

Sprukts šajā mačā darbojās savas komandas trešajā maiņā, uz ledus pavadot desmit minūtes un 17 sekundes. Latvietis veica vienu metienu pa vārtiem un uzvarēja sešos no desmit iemetieniem.

Visus trīs vārtus Maskavas "Dinamo" guva pirmajā trešdaļā, kad izcēlās Aleksejs Sopins, Sergejs Koņkovs un Konstantīns Gorovikovs.

Savukārt viesu vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko šajā mačā atvairīja 21 pretinieku metienu.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva 1-0 "Dinamo" labā. Otrais mačs piektdien atkal notiks CSKA laukumā.

Otrās Rietumu konferences pusfināla sērijas pirmajā spēlē ceturtdien Sanktpēterburgas SKA ar 7:4 (2:1, 2:3, 3:0) savā laukumā uzvarēja Čerepovecas "Severstaļ" hokejistus, sērijā izvirzoties vadībā ar 1-0.