Uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien izcīnīja latviešu aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Hantimansijskas "Jugra" komanda, kas ar 3:1 (3:1, 0:0, 0:0) savā laukumā pārspēja Čerepovecas "Severstaļ" vienību.

Galviņš darbojās savas komandas trešajā aizsargu pārī, uz ledus pavadot 17 minūtes un 58 sekundes. Viņa kontā divi nesekmīgi metieni pa vārtiem.

Visi vārti tika gūti jau mača pirmajā trešdaļā. Vispirms 13.minūtē viesiem vadību dāvāja Vladimirs Antipovs, bet līdz 18.minūtei 3:1 bija panākuši Mihails Jakubovs, Igors Skorohodovs un Mihail Tjuļapkins.

Citviet ceturtdien laukumā nedevās latviešu uzbrucējs Miķelis Rēdlihs, bet viņa pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv" vienība ar 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) izbraukumā uzvarēja Jekaterinburgas "Avtomobilist" komandu, tiekot pie pirmā panākuma jaunajā sezonā.

Rēdlihs laukumā nedevās pēc otrdien gūtās traumas mačā pret Kazahstānas vienību Astanas "Baris", kad īsi pirms tam latvietis arī tika pie saviem pirmajiem gūtajiem vārtiem jaunajā sezonā.

Aizvadītajā mačā "Lokomotiv" kanādiešu vārtsargs Kērtiss Senfords atvairīja visus 28 pretinieku metienus.

Austrumu konferences kopvērtējumā "Jugra" ar deviņiem punktiem četros mačos ieņem pirmo vietu, bet "Lokomotiv" Rietumos ar trim punktiem atrodas 11.pozīcijā.