Latvijas speciālista Pētera Skudras trenētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Ņižņijnovgorodas "Torpedo" regulārā čempionāta mačā pirmdien tika pie kārtējās uzvaras.

"Torpedo" savā laukumā ar rezultātu 3:0 (2:0, 0:0. 1:0) apspēlēja Baltkrievijas klubu Minskas "Dinamo".

Mača rezultāts tika atklāts jau spēles ceturtajā minūtē, kad izcēlās soms Sakari Salminens, savukārt desmit minūtes vēlāk viņam piebalsoja Vjačeslavs Kuļomins, palielinot pārsvaru līdz diviem vārtiem.

Savukārt trešo ripu Minskas vārtos nedaudz vairāk kā 10 minūtes līdz pamatlaika izskaņai raidīja Salminens.

"Torpedo" hokejisti šobrīd ar 19 spēlēs iekrātiem 30 punktiem ieņem sesto vietu Austrumu konferencē.