Sanktpēterburgas SKA Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē, kas notika Helsinkos, ar 3:4 (2:1, 0:0, 1:2, 0:1) pagarinājumā piekāpās Mitišču "Atlant" vienībai.

Uzvaras vārtus "Atlant" labā guva Igors Radulovs.

Pēc pirmās trešdaļas SKA bija izvirzījušies vadībā ar 2:1, otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet nepilnu minūti pirms mača beigām rezultāts jau bija neizšķirts 3:3. Radulovs uzvaras vārtus guva pagarinājuma 36.sekundē.

"Likumsakarīgi, ka pirmā spēle sanāca samocīta, īpaši sākumā," atzina "Atlant" galvenais treneris Aleksejs Kudašovs. "Bija jūtams, ka puiši sen nav spēlējuši. Iesākām nepārliecinoši, pasmagi, jo komanda vēl aizvada slodzes treniņus. Patika, ka mēs nospēlējām līdz galam un uzvarējām uz noguruma fona."