Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" sestdien piedzīvoja zaudējumu "Latvijas Dzelzceļa" kausa izcīņas finālā, turnīru noslēdzot otrajā vietā.

Finālmačā Rīgas "Dinamo" ar rezultātu 1:5 (0:4, 1:0, 0:1) pārliecinoši piekāpās Kazaņas "Ak Bars", kas tādējādi triumfēja šajā turnīrā.

"Ak Bars" komanda pirmajā periodā guva četru vārtus pēc kārtas. Precīzi meta Vladimirs Tkačovs, Damirs Musins, Fjodors Malihins, Oskars Mellers. Otrajā periodā Miķelis Rēdlihs otrajā trešdaļā vienus vārtus atspēlēja, bet mača noslēgumā četru vārtu pārsvaru "Ak Bars" komandai atjaunoja Mihails Varnakovs.

Par Rīgas "Dinamo" labāko spēlētāju šajā turnīrā atzina Edgaru Masaļski, kurš šajā spēlē vārtos pēc trešajiem vārtiem nomainīja Jakubu Sedlāčeku. Savukārt par turnīra vērtīgāko spēlētāju nosauca Kazaņas komandas vārtsargu Andersu Nīlsonu.

Par izcīnīto otro vietu Rīgas "Dinamo" ieguva 7000 eiro lielu naudas balvu, kamēr uzvarētājiem tika trofeja un 10 000 eiro naudas balva.

Detalizētāku mača aprakstu var aplūkot portāla "Delfi" piedāvātajā teksta tiešraidē.