Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas "Dinamo" latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums regulārā čempionāta spēlē trešdien izcēlās ar vārtu guvumu mačā pret čempionāta līdervienību Sanktpēterburgas SKA.

Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas "Dinamo" ar rezultātu 4:1 (0:0, 3:1, 1:0) izbraukumā uzvarēja Sanktpēterburgas SKA.

Karsums ar precīzu metienu izcēlās 55.minūtē, vairākumā panākot rezultātu 4:1. Šajā sezonā latviešu uzbrucējs 24 spēlēs guvis trīs vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

Karsums mačā pret SKA laukumā pavadīja 16:02 minūtes, veica divus metienus pa pretinieku vārtiem un uzvarēja vienā no sešiem iemetieniem.

Savukārt Daugaviņš nospēlēja 14:52 minūtes, taču metienus pa vārtiem neizdarīja. Viņš nopelnīja divu minūšu noraidījumu un veica vienu spēka paņēmienu.

Maskavas "Dinamo" labā vārtus guva arī Konstantīns Gorovikovs, Andrejs Mironovs un Aleksandrs Osipovs, bet SKA rindās vienīgo reizi precīzs bija Aleksandrs Baranovs.