Latvijas aizsargs Artūrs Kulda pirmdien izcēlās ar vārtu guvumu, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē palīdzot Ufas "Salavat Julajev" komandai ar rezultātu 3:2 uzvarēt Astanas "Baris", kuru pārstāv Oskars Bārtulis.

"Baris" komandai šis bija septītais zaudējums pēc kārtas.

Kulda spēles 26.minūtē ar vārtu guvumu panāca rezultātu 3:0. Šajā sezonā viņam šie bija otrie vārti, tāpat viņa kontā arī divas rezultatīvas piespēles 21 mačā.

Kulda laukumā pavadīja 22:01 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, nopelnīja vienu divu minūšu noraidījumu, bloķēja divus metienus un veica divus spēka paņēmienus.

Tikmēr Bārtulis "Baris" sastāvā nospēlēja 22:06 minūtes un izdarīja vienu metienu pa vārtiem.

Ufas komandas labā vārtus guva arī Jevgeņijs Skačkovs un Aleksejs Gluhovs. Tikmēr "Baris" rindās precīzi meta Nikolajs Antropovs un Kevins Dalmens.