Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē trešdien Rīgas "Dinamo" spraigā un asā cīņā ar 3:1 uzvarēja Mitišču "Atlant", kopvērtējumā Rietumu konferencē pakāpjoties jau uz septīto vietu.

Mača gaitā vairākas reizes starp spēlētājiem izcēlās nelielas grūstīšanās un kautiņi, bet otrā perioda vidū rīdzinieku uzbrucējs Māris Bičevskis ar asu spēka paņēmienu "izslēdza" pretinieku, par to saņemot lielo noraidījumu (5+20 minūtes). Pēc rupjības Bičevskim nācās aizstāvēties, jo cits "Atlant" hokejists devās atriebties latvietim.

Tikmēr uzvaru "Dinamo" "palīdzēja" izcīnīt tiesneši, kuri trešā perioda vidū ļoti strīdīgā situācijā fiksēja vārtu guvumu. Čārlza Genoveja metiena brīdī uz pretinieku komandas vārtsarga uzkrita Gints Meija, tomēr tiesneši lēma, ka epizodē noteikumi nebija pārkāpti.