Pēc kļūdas pieļaušanas Kontinentālā hokeja līga (KHL) no darba Gagarina kausa izcīņas otrajā kārtā atstādinājusi tiesnesi Konstantīnu Oļeņinu.

Otrdien notikušajā Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā spēlē starp Omskas "Avangard" un Astanas "Baris" komandām Oļeņins nefiksēja "Avangard" uzbrucēja Čada Kolarika pārkāpumu pret pretinieku spēlētāju Alekseju Ļitviņenko. Šīs kļūdas rezultātā turpinājās "Avangard" komandas uzbrukums, noslēdzoties ar Kolarika vārtu guvumu.

Incidents notika pirmajā trešdaļā un Kolariks tobrīd "Avangard" komandai panāca izlīdzinājumu 1:1, bet kopā cīņā Omskas vienība bija pārāka ar 3:1 un sērijā triumfēja ar rezultātu 4-3, sasniedzot sacensību nākamo kārtu.

Pēc incidenta izpētes KHL secinājusi Oļeņina kļūdu un viņš netiks nozīmēts uz spēlēm gaidāmajā Gagarina kausa otrajā kārtā.

Kā zināms, "Avangard" konferences pusfinālā tiksies ar Kazaņas "Ak Bars" komandu, kas pirms tam sērijā ar 4-1 pārspēja Jekaterinburgas "Avtomobilist".