Rīgas "Dinamo" komandai svētdien Maskavā neizdevās pārtraukt zaudējumu sēriju Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā un mačā ar vietējo "Spartak" vienību rīdzinieki piekāpās mājiniekiem ar 2:3 (1:2, 1:1, 0:1), piedzīvojot jau piekto neveiksmi pēc kārtas.

Šokējošs rīdziniekiem bija pirmās trešdaļas sākums, kad jau devītās minūtes sākumā rezultāts kļuva 2:0 "Spartak" labā, kad mājiniekiem izdevās divreiz realizēt skaitlisko vairākumu. "Dinamo" galvenais treneris Kari Heikila paņēma 30 sekunžu pārtraukumu, lai sakārtotu mūsējo spēli, un perioda beigās Tims Sestito vienus vārtus atguva, arī realizējot skaitlisko vairākumu.

Otrā trešdaļa pagāja aktīvā spēlē abu komandu izpildījumā, taču vārtsargi netika pārspēti - ne Jakubs Sedlāčeks, ne Anti Engrens.

Trešajā trešdaļā rīdziniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt, taču jau pēc divām minūtēm mājinieki atkal atjaunoja vienu vārtu pārsvaru, ko nosargāja līdz mača beigām, neskatoties uz to, ka "Dinamo" pēdējās sekundēs nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!