Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā savus sestos vārtus sezonā piektdien, 30. oktobrī, guva Vladivostokas "Admiral" kapteinis Oskars Bārtulis, palīdzot savai vienībai ar 4:3 pēcspēles metienos pieveikt Novokuzņeckas "Metallurg".

Bārtulim tagad sezonā ir jau deviņi rezultativitātes punkti, un latvietis ir otrs rezultatīvākais "Admiral" aizsargs.

Pirmā perioda astotajā minūtē Bārtulis vārtu priekšā bija izveicīgāks, tobrīd panākot 1:1. Spēles turpinājumā "Metallurg" panāca 3:1, bet "Admiral" atspēlējās, un mača uzvarētāju komandas vēlāk noskaidroja "bullīšos", kuros pārāki bija Vladivostokas hokejisti.

Latvijas izlases aizsargs laukumā bija gandrīz pusi mača – 27:59 minūtes. Šajā laikā viņš izdarīja piecus metienus pa vārtiem un bloķēja vienu metienu.