Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē sestdien Rīgas "Dinamo" viesos tikas ar Hantimansijskas "Jugra" vienību un piedzīvoja zaudējumu ar 1:2 (0:1, 1:1, 0:0).

Spēle iesākās cerīgi, ar noraidījumu "Jugra" komandā, taču rīdziniekiem neizdevās realizēt skaitlisko vairākumu, tā vietā mājinieki perioda vidū izmantoja skaitlisko pārsvaru un izvirzījās vadībā.

Pirmās trešdaļas beigās pēc vienas epizodes izcēlās pamatīgs kautiņš, kurā disciplināro sodu nopelnīja Māris Jass un turpmāk komandai bija jāiztiek bez viņa, tomēr piecu minūšu mazākumu dinamiešiem izdevās izturēt.

Otrajā trešdaļā Vitālijam Pavlovam izdevās izlīdzināt rezultātu, izmantojot skaitlisko vairākumu, taču pēc trim minūtēm "Jugra" atkal izvirzījās vadībā. Tie palika pēdējie gūtie vārti šai mačā, lai gan trešajā periodā rīdzinieki demonstrēja aktīvu spēli un pamatlaika beigās nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.